hlavicka

Vstupenky na koncert Hradišťanu a hostů v rámci
festivalu Bohemia Cantat 2018 si můžete zakoupit zde.

Úvod

Milí přátelé,

Těšíme se na setkání s Vámi opět u nás v Liberci již letos 23.-26. 8. 2018.

Přípravy festivalu jsou v plném proudu. Od března zveřejníme program ateliérů, abyste si mohli vybrat a společně se domluvit, a od 1. dubna spustíme přihlášky.

Za přípravný výbor Bohemia Cantat 2018

Jan Staněk, Libor Sládek a Jiří Zenkl

Snad jen bude - vzhledem ke kulatému jubileu - ještě slavnostnější než obvykle a bude obsazen nejúspěšnějšími sbormistry z posledních čtyřiadvaceti ročníků. 1.4. 2018  - až se otevřou stránky k přihláškám - se opravdu (ale opravdu) nebudete moct rozhodnout kam se přihlásit. Naštěstí Vám ale  představíme i speciální techniku, jak se naklonovat ještě do pěti vašich kopií, abyste si mohli zazpívat ve všech šesti atelierech… nesmíte se ovšem zlobit, že v takovém případě bude vaše účast na festivalu pro vaši kapsu docela citelná)

O festivalu

Bohemia Cantat je nesoutěžní festival sborového zpěvu, určený jednotlivým zpěvákům případně i celým sborům. Zpěváci se přihlašují do některého z ateliérů různého hudebního zaměření (stará hudba, česká klasická a moderní sborová tvorba, jazz a populární melodie, spirituály a gospely ...), které pod vedením špičkových sbormistrů nastudují krátký program.

Festival vrcholí veřejným koncertem jednotlivých ateliérů a závěrečným společným zpěvem všech účastníků festivalu.

Festival pořádá spolek Zazpívejme si z. s. ve spolupráci s Unií českých pěveckých sborů pod záštitou Libereckého kraje a Statutárního města Liberec za finanční podpory Ministerstva kultury a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Spolupořadatelem festivalu je pěvecký sbor Bohemiachor.

Nové aktuality

Dnes je úterý 14.8.2018

Nepřehlédněte:

Moje přihláška

Zapomněl/a jste některý z údajů? Pokračujte zde.

Chcete zasílat všechny nové aktuality a změny?


Váš e-mail:

povolit zastavit

Partneři festivalu:
logo_kraj

univ_m
© 2003 - 2018 BOHEMIA CANTAT LIBEREC
společně vytvořili: Tomáš Berdych a Jiří Zenkl