Bohemia cantat
Liberec

28. ročník festivalu Bohemia cantat Liberec 2022 je za námi.

Milí účastníci, děkujeme vám, za to, že jste přijeli a pomohli vytvořit nádhernou společnou atmosféru festivalu. Děkujeme i všem sbormistrům, hudebníkům a i všem dalším, kdo se na organizaci a běhu festivalu podíleli. Po té loňské pauze to bylo veliké sborové pohlazení.
Jestli se vše bude dít dle našeho přání, uvidíme se za rok znovu, na již 29. ročníku (19. v Liberci) a to pravděpodobně ve dnech 24. - 27. 8. 2023. Těšíme se na vás - to platí i pro ty, které jsme na "Bohemce" letos nepotkali, chyběli jste nám, tak doufáme za rok na viděnou i s vámi.

váš organizační tým festivalu

O festivalu

Bohemia cantat je nesoutěžní festival sborového zpěvu, určený jednotlivým zpěvákům případně i celým sborům. Zpěváci se přihlašují do některého z ateliérů různého hudebního zaměření (stará hudba, česká klasická a moderní sborová tvorba, jazz a populární melodie, spirituály a gospely ...), které pod vedením špičkových sbormistrů nastudují krátký program.

Festival vrcholí veřejným koncertem jednotlivých ateliérů a závěrečným společným zpěvem všech účastníků festivalu.

Festival pořádá spolek Zazpívejme si z. s. ve spolupráci s Unií českých pěveckých sborů pod záštitou Libereckého kraje a Statutárního města Liberec za finanční podpory Ministerstva kultury a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.Hlavní partneři

Sponzoři

Mediální partneři

 1, 2023