Bohemia cantat
Liberec 2019

Milí přátelé festivalu Bohemia cantat Liberec, vítáme vás na našich zbrusu nových webových stránkách. Mají modernější vzhled a dají se mnohem lépe používat na mobilních telefonech a tabletech.

Přihlášky se otvírají 1. dubna v 11 hodin

Těšíme se, že se s vámi opět shledáme na letošním 26. ročníku ve dnech 22.–25. srpna 2019.

Za organizační tým

Jiří Zenkl

Aktuality

1.5.2019 - 23:55

Drazí bohemkáři, přátelé alikvotního zpívání a sboroví nadšenci všeho druhu, natáčení pořadu Jak potkávat svět s Janem Staňkem a Alikvotním sborem Spektrum již brzy vydá své ovoce.

Nenechte si ho ujít, pořad bude premiérově vysílán

ve čtvrtek 2. května od 20:00 na TV Noe

a následně v reprízách 4. 5. od 14:35, 5. 5. od 7:05 a 7. 5. od 22:05.

31.3.2019 - 19:56

Poslední zprávy před spuštěním přihlášek. Doplněné informace o ateliérech. Změny v ubytování. Nové stránky.

Milí budoucí účastníci festivalu. Než spustíme zítra (1. dubna 2019) přihlášky, můžete se podívat na doplněné informace na stránkách. Po delším čekání byl doplněn program páteho ateliéru. Změna nastala v ubytování - internát v Truhlářské ul. kde jsme loni ubytovávali poprvé, se rekonstruuje a místo něj budeme ubytováni ve vedlejší budově (vedené jako Jungmannova), která je po rekonstrukci - jsou tam  dvou a tří lůžkové pokoje a každý pokoj má svou vlastní koupelnu - cena ubytování je tak trochu vyšší. V přihláškách máte na výběr, kde chcete být ubytováni - do naplnění kapacity objektu.

Zítra, spolu se spuštěním přihlášek, se můžete těšit také na nový vzhled www stránek, přizpůsobený i mobilním zařízením. Těšíme se na vás. organizační tým festivalu

O festivalu

Bohemia cantat je nesoutěžní festival sborového zpěvu, určený jednotlivým zpěvákům případně i celým sborům. Zpěváci se přihlašují do některého z ateliérů různého hudebního zaměření (stará hudba, česká klasická a moderní sborová tvorba, jazz a populární melodie, spirituály a gospely ...), které pod vedením špičkových sbormistrů nastudují krátký program.

Festival vrcholí veřejným koncertem jednotlivých ateliérů a závěrečným společným zpěvem všech účastníků festivalu.

Festival pořádá spolek Zazpívejme si z. s. ve spolupráci s Unií českých pěveckých sborů pod záštitou Libereckého kraje a Statutárního města Liberec za finanční podpory Ministerstva kultury a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.Hlavní partneři

Sponzoři

Mediální partneři